V januári počas tuhej zimy a veľkej snehovej nádielky sme kŕmili a pozorovali vtáky na kŕmidlách nielen doma, ale aj v škole. Piataci na kŕmenie a pozorovanie využili hodiny biológie. Počas všetkých prestávok z okna pozorovali príchod vtákov na kŕmidlá a zo svojho pozorovania boli veľmi nadšení. Do svojho pozorovacieho hárku zapísali: drozda, sýkorky, vrabca, pinky, objavil sa aj dudok chochlatý, ďateľ a dokonca aj vrana.
piataci a PaedDr. Anna Komišáková