Školské kolo biologickej olympiády v kat. C (teoreticko - praktická časť) sa uskutočnilo online formou dňa 17.1.2025. Napriek chrípkovým prázdninám sa do súťaže zapojilo 7 ôsmakov a deviatakov.
S najlepším výsledkom do okresného kola postupuje Nela Hajtolová. Úspešnými riešiteľmi náročných úloh sa stali aj títo žiaci: Tamara Somsiová, Bianka Grundzová, Dominika Pančurová a Šimon Škurla.
Na zaujímavom projekte v projektovej časti olympiády pracuje nielen Nela Hajtolová, ale aj Laura Tomková. Na ich prezentáciu sa môžeme tešiť už čoskoro na okresnom kole, ktoré sa uskutoční 11.2.2025 prezenčne.
PaedDr. Anna Komišáková